| Item no. | 24234942 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 106 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | OMS-S |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 111.7 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 131.7 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 10 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 9.4 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 226,7100 |
| 2+ | € 119,7716 |
| 5+ | € 80,7560 |
| 10+ | € 60,0028 |
| 20+ | € 48,3132 |
| 50+ | € 40,6274 |
| 100+ | € 35,0951 |
| 200+ | € 33,1391 |
| 500+ | € 31,0689 |
| 1000+ | € 30,1930 |
| Artikelnummer | 24234942 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 111.7 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 131.7 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 10 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 9.4 mm |
| Binnen diameter (d) | 111.7 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 7.5 |
| Energizer compound | FKM |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 7.5 mm |
| Productnaam | Merkel® Omegat-Seal set EW series OMS-S |
| Radius van installatieruimte (R1) | 0.4 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 111.7 |
| Breedte (H) | 10 |
| Buiten diameter (D) | 131.7 |
| Groefbreedte (L) | 10 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 111.7x131.7x10 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | OMS-S |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | OMS-S |
| Logistiek | |
| Gewicht | 106 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE GM201 / NBR |
| Materiaal Klasse | PTFE |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.