| Item no. | 164660 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 77.1 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | FOI |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 12 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 16.5 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 3.6 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 3.2 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 37,4200 |
| 2+ | € 37,4192 |
| 5+ | € 26,5554 |
| 10+ | € 26,5554 |
| 20+ | € 24,1405 |
| 50+ | € 21,7266 |
| 100+ | € 18,7091 |
| 200+ | € 16,2950 |
| 500+ | € 9,0528 |
| 1000+ | € 7,2422 |
| Artikelnummer | 164660 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 12 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 16.5 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 3.6 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 3.2 mm |
| Axiale doorsnede | 2.62 |
| Binnen diameter (d) | 12 |
| Huisdiepte (t) | 2.25 |
| Max. gap permissible (X2 max) | 0.08 |
| Productnaam | U-ring seal set FORSEAL series FOI |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 12x16.5x3.6 |
| Binnen diameter (d) | 12 |
| Breedte (H) | 3.6 |
| Buiten diameter (D) | 16.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | FOI |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | FOI |
| Logistiek | |
| Gewicht | 77.1 Gram |
| HS-code | 84879090 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE F56110 |
| Materiaal Klasse | PTFE |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.