| Item no. | 40421919 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 2.601 Gram |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Design | NI300 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 12 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 20 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.3 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 5.5 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 5+ | € 8,0300 |
| 10+ | € 8,0288 |
| 20+ | € 5,4096 |
| 50+ | € 4,1471 |
| 100+ | € 3,2456 |
| 200+ | € 2,7949 |
| 500+ | € 2,5509 |
| 1000+ | € 2,3013 |
| 2500+ | € 2,0252 |
| 5000+ | € 1,8980 |
| Artikelnummer | 40421919 |
| Minimum verkoop per | 5 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 12 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 20 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.3 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 5.5 mm |
| Binnen diameter (d) | 12 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 3.5 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 3.5 mm |
| Productnaam | U-ring seal series NI300 |
| Verpakking | Industry Pack |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 12 |
| Breedte (H) | 6.3 |
| Buiten diameter (D) | 20 |
| Groefbreedte (L) | 4 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 12x20x6.3 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | NI300 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | NI300 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 2.601 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 94 AU 925 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 5 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.