| Item no. | 9934 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 350 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | H MF |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 12 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 28 mm |
| NIEUW - Breedte op as (H1) | 2 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 8 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 44,3400 |
| 2+ | € 44,3404 |
| 5+ | € 39,9048 |
| 10+ | € 39,9089 |
| 20+ | € 28,8231 |
| 50+ | € 20,3978 |
| 100+ | € 16,4067 |
| 200+ | € 14,1897 |
| 500+ | € 12,8594 |
| 1000+ | € 10,6422 |
| 2500+ | € 9,3120 |
| Artikelnummer | 9934 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 12 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 28 mm |
| NIEUW - Breedte op as (H1) | 2 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 8 mm |
| Binnen diameter (d) | 12 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 3 |
| Lengte van afdichtlip (H1) | 2 |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 2 mm |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 3 mm |
| Nomenclature in FST catalogue | 0012,00-007 |
| Productnaam | H MF |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 12 |
| Breedte (H) | 2 |
| Buiten diameter (D) | 28 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 12x28x2 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | H MF |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | H MF |
| Logistiek | |
| Gewicht | 350 Gram |
| HS-code | 84879090 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 88 NBR 101 |
| Materiaal Klasse | NBR |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 88 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.