| Item no. | 21511 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 10 Gram |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 130 mm |
| Design | NI300 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 150 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 12 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 50+ | € 31,8200 |
| 100+ | € 27,0460 |
| 200+ | € 23,0687 |
| 500+ | € 20,6822 |
| 1000+ | € 19,0912 |
| Artikelnummer | 21511 |
| Minimum verkoop per | 50 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 130 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 150 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 12 mm |
| Binnen diameter (d) | 130 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 6 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 6 mm |
| Productnaam | U-ring seal series NI300 |
| Verpakking | Industry Pack |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 130 |
| Breedte (H) | 13 |
| Buiten diameter (D) | 150 |
| Groefbreedte (L) | 10 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 130x150x13 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | NI300 |
| Identificatie | |
| Merk | Freudenberg |
| Model | NI300 |
| Opvolging productnummer | 49471651 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 10 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 94 AU 925 |
| Materiaal Klasse | AU |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 50 |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.