| Item no. | 24360106 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 4.3 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | T20 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 135 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 155 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 16 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 14.6 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 373,6400 |
| 2+ | € 209,5340 |
| 5+ | € 111,0595 |
| 10+ | € 78,2184 |
| 20+ | € 61,8212 |
| 50+ | € 51,9555 |
| 100+ | € 48,6669 |
| 200+ | € 46,7255 |
| Artikelnummer | 24360106 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 135 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 155 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 16 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 14.6 mm |
| Binnen diameter (d) | 135 |
| Productnaam | Merkel® Rod-U-Cup series T20 |
| Radius van installatieruimte (R1) | 0.4 |
| Afmeting | |
| Breedte (H) | 16 |
| Buiten diameter (D) | 155 |
| Groefbreedte (L) | 10 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 135x155x16 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | T20 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | T20 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 4.3 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 95 AU V142 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.