| Item no. | 24373690 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 7.001 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | OMS-MR |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 185.5 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 200.6 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.3 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 5.9 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 213,6400 |
| 2+ | € 130,5460 |
| 5+ | € 102,0843 |
| 10+ | € 84,1214 |
| 20+ | € 74,3886 |
| 50+ | € 65,0011 |
| 100+ | € 57,4971 |
| 200+ | € 54,8474 |
| 500+ | € 51,2050 |
| Artikelnummer | 24373690 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 185.5 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 200.6 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.3 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 5.9 mm |
| Binnen diameter (d) | 185.5 |
| Breedte van aanloop afschuining | 6 |
| Energizer compound | NBR |
| Material grp enigiser element | FKM |
| Productnaam | Merkel® Omegat-Seal set EW series OMS-MR |
| Verpakking | Small Pack |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 185.5 |
| Breedte (H) | 6.3 |
| Buiten diameter (D) | 200.6 |
| Groefbreedte (L) | 7.55 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 185.5x200.6x6.3 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | OMS-MR |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | OMS-MR |
| Logistiek | |
| Gewicht | 7.001 Gram |
| HS-code | 39269097 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE B602 / FKM |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.