| Item no. | 49003461 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 126 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | PU82 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 190 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 201.6 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12.3 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10.7 mm |
| Materiaal | AU |
| Artikelnummer | 49003461 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 190 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 201.6 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12.3 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10.7 mm |
| Binnen diameter (d) | 190 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 5 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 5 mm |
| Productnaam | Merkel® Cover Seal series PU82 |
| Profiel (S) | 5.8 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 190 |
| Breedte (H) | 12.3 |
| Buiten diameter (D) | 201.6 |
| Groefbreedte (L) | 5.8 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 190x201.6x12.3 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | PU82 |
| Identificatie | |
| Merk | Freudenberg |
| Model | PU82 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 126 Gram |
| HS-code | 39269097 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 93 AU V167 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 93 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.