| Item no. | 49036232 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 10 Gram |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Design | TFMI |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 19 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 26.3 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 3.2 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 3 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Artikelnummer | 49036232 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 19 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 26.3 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 3.2 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 3 mm |
| Binnen diameter (d) | 19 |
| Productnaam | COMPACT seal set series TFMI |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 19 |
| Buiten diameter (D) | 26.3 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 19x26.3x3.2 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | TFMI |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | TFMI |
| Logistiek | |
| Gewicht | 10 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE 177022 / 72 NBR 872 |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 5 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.