| Item no. | 49037270 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 390 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | OMS-S |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 220 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 245 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12.5 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 11.7 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 670,4400 |
| 2+ | € 409,7392 |
| 5+ | € 320,3887 |
| 10+ | € 264,0196 |
| 20+ | € 233,4727 |
| 50+ | € 204,0081 |
| 100+ | € 180,4574 |
| 200+ | € 172,1408 |
| 500+ | € 160,7087 |
| Artikelnummer | 49037270 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 220 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 245 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12.5 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 11.7 mm |
| Binnen diameter (d) | 220 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 10 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 10 mm |
| Productnaam | Merkel® Omegat-Seal set EW series OMS-S |
| Radius van installatieruimte (R1) | 0.4 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 220 |
| Breedte (H) | 12.5 |
| Buiten diameter (D) | 245 |
| Groefbreedte (L) | 12.5 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 220x245x12.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | OMS-S |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | OMS-S |
| Logistiek | |
| Gewicht | 390 Gram |
| HS-code | 39269097 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE B602 / FKM |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.