| Item no. | 24262511 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 39.26 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | OMS-MR |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 230 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 250.5 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8.1 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.6 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 318,6500 |
| 2+ | € 194,7244 |
| 5+ | € 152,2685 |
| 10+ | € 125,4770 |
| 20+ | € 110,9592 |
| 50+ | € 96,9563 |
| 100+ | € 85,7637 |
| 200+ | € 81,8112 |
| 500+ | € 76,3780 |
| Artikelnummer | 24262511 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 230 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 250.5 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8.1 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.6 mm |
| Binnen diameter (d) | 230 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 7.5 |
| Energizer compound | NBR |
| Material grp enigiser element | FKM |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 7.5 mm |
| Productnaam | Merkel® Omegat-Seal set EW series OMS-MR |
| Radius van installatieruimte (R1) | 2 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 230 |
| Breedte (H) | 8.1 |
| Buiten diameter (D) | 250.5 |
| Groefbreedte (L) | 10.25 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 230x250.5x8.1 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | OMS-MR |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | OMS-MR |
| Logistiek | |
| Gewicht | 39.26 Gram |
| HS-code | 39269097 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE GM201 / FKM |
| Materiaal Klasse | PTFE |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.