| Item no. | 21274 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 100.3 Gram |
| Verpakkingseenheid | 300 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 25 mm |
| Design | NI300 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 35 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 8 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 300+ | € 3,3000 |
| 500+ | € 3,0147 |
| 1000+ | € 2,7197 |
| 2500+ | € 2,3934 |
| 5000+ | € 2,2431 |
| Artikelnummer | 21274 |
| Minimum verkoop per | 300 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 25 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 35 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 8 mm |
| Binnen diameter (d) | 25 |
| Breedte van aanloop afschuining | 4.5 |
| Productnaam | U-ring seal series NI300 |
| Verpakking | Industry Pack |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 25 |
| Breedte (H) | 9 |
| Buiten diameter (D) | 35 |
| Groefbreedte (L) | 5 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 25x35x9 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | NI300 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | NI300 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 100.3 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | FR |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 94 AU 925 |
| Materiaal Klasse | AU |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 300 |
| Verpakkingseenheid | 300 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.