| Item no. | 49015687 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 126.291 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | OMS-MRPR |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 260 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 284 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8.1 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.6 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 354,4600 |
| 2+ | € 216,6216 |
| 5+ | € 169,3869 |
| 10+ | € 139,5857 |
| 20+ | € 123,4355 |
| 50+ | € 107,8578 |
| 100+ | € 95,4068 |
| 200+ | € 91,0099 |
| 500+ | € 84,9658 |
| Artikelnummer | 49015687 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 260 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 284 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8.1 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.6 mm |
| Binnen diameter (d) | 260 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 8 |
| Energizer compound | NBR |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 8 mm |
| Productnaam | Merkel® Omegat-S. set EW series OMS-MR-PR |
| Radius van installatieruimte (R1) | 2 |
| Verpakking | Small Pack |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 260 |
| Breedte (H) | 8.1 |
| Buiten diameter (D) | 284 |
| Groefbreedte (L) | 12 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 260x284x8.1 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | OMS-MRPR |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | OMS-MRPR |
| Logistiek | |
| Gewicht | 126.291 Gram |
| HS-code | 39269097 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE GM201 / FKM |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.