| Item no. | 49409772 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | PE |
| Gewicht | 300 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | OMS-S-SR |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 280 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 305 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12.5 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 11.7 mm |
| Materiaal | PE |
| Artikelnummer | 49409772 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 280 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 305 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12.5 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 11.7 mm |
| Binnen diameter (d) | 280 |
| Productnaam | Merkel® Omegat-S-SReal set EW series OMS-S-SR |
| Afmeting | |
| Breedte (H) | 12.5 |
| Buiten diameter (D) | 305 |
| Groefbreedte (L) | 12.5 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 280x305x12.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | OMS-S-SR |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | OMS-S-SR |
| Logistiek | |
| Gewicht | 300 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | PE |
| Compound | PE E083 / NBR |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.