| Item no. | 24359549 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 40 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | TM20 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 320 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 350 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 25 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 22.8 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 435,9300 |
| 2+ | € 302,4372 |
| 5+ | € 222,3458 |
| 10+ | € 195,6489 |
| 20+ | € 182,3120 |
| 50+ | € 174,2959 |
| 100+ | € 171,6238 |
| 200+ | € 170,0252 |
| Artikelnummer | 24359549 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 320 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 350 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 25 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 22.8 mm |
| Binnen diameter (d) | 320 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 11 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 11 mm |
| Productnaam | Merkel® Rod-U-Cup series TM20 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 320 |
| Breedte (H) | 25 |
| Buiten diameter (D) | 350 |
| Groefbreedte (L) | 15 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 320x350x25 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | TM20 |
| Identificatie | |
| Merk | Freudenberg |
| Model | TM20 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 40 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 95 AU V142 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 95 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.