| Item no. | 21307 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 126.71 Gram |
| Verpakkingseenheid | 300 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 32 mm |
| Design | NI300 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 47 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 11 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 300+ | € 5,4100 |
| 500+ | € 4,8909 |
| 1000+ | € 4,3669 |
| 2500+ | € 3,8429 |
| 5000+ | € 3,4936 |
| Artikelnummer | 21307 |
| Minimum verkoop per | 300 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 32 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 47 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 11 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10 mm |
| Binnen diameter (d) | 32 |
| Breedte van aanloop afschuining | 5.5 |
| Productnaam | U-ring seal series NI300 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 32 |
| Breedte (H) | 11 |
| Buiten diameter (D) | 47 |
| Groefbreedte (L) | 7.5 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 32x47x11 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | NI300 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | NI300 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 126.71 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 94 AU 925 |
| Materiaal Klasse | AU |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 300 |
| Verpakkingseenheid | 300 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.