| Item no. | 18389 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 204 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 35 mm |
| Design | NI250 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 50 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 11 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 47,7200 |
| 2+ | € 47,7412 |
| 5+ | € 42,9603 |
| 10+ | € 42,9655 |
| 20+ | € 31,0300 |
| 50+ | € 21,9594 |
| 100+ | € 17,6630 |
| 200+ | € 15,2761 |
| 500+ | € 13,8440 |
| 1000+ | € 11,4570 |
| 2500+ | € 10,0249 |
| Artikelnummer | 18389 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 35 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 50 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 11 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10 mm |
| Binnen diameter (d) | 35 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 5.5 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 5.5 mm |
| Productnaam | U-ring seal set series NI250 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 35 |
| Breedte (H) | 11 |
| Buiten diameter (D) | 50 |
| Groefbreedte (L) | 7.5 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 35x50x11 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | NI250 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | NI250 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 204 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 80 NBR 878 / POM Q09920 |
| Materiaal Klasse | NBR |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.