| Item no. | 40422050 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 5.211 Gram |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Design | LF300 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 36 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 46 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.3 mm |
| Materiaal | AU |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 370 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 5+ | € 11,3100 |
| 10+ | € 11,3111 |
| 20+ | € 7,6217 |
| 50+ | € 5,8433 |
| 100+ | € 4,5730 |
| 200+ | € 3,9379 |
| 500+ | € 3,5942 |
| 1000+ | € 3,2425 |
| 2500+ | € 2,8535 |
| 5000+ | € 2,6742 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 370 Stuks |
| Artikelnummer | 40422050 |
| Minimum verkoop per | 5 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 36 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 46 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.3 mm |
| Binnen diameter (d) | 36 |
| Productnaam | U-ring series LF300 |
| Verpakking | Industry Pack |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 36 |
| Breedte (H) | 8 |
| Buiten diameter (D) | 46 |
| Groefbreedte (L) | 5 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 36x46x8 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | LF300 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | LF300 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 5.211 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | FR |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 94 AU 925 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 5 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.