| Item no. | 49348616 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 165.6 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | OMS-MRPR |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 40 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 50.7 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 4.2 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 4 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 111,4800 |
| 2+ | € 52,5824 |
| 5+ | € 30,4533 |
| 10+ | € 19,6633 |
| 20+ | € 13,4472 |
| 50+ | € 10,4898 |
| 100+ | € 8,6358 |
| 200+ | € 7,6526 |
| 500+ | € 7,0784 |
| 1000+ | € 6,8365 |
| Artikelnummer | 49348616 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 40 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 50.7 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 4.2 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 4 mm |
| Binnen diameter (d) | 40 |
| Energizer compound | NBR |
| Productnaam | Merkel® Omegat-S. set EW series OMS-MR-PR |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 40 |
| Breedte (H) | 4.2 |
| Buiten diameter (D) | 50.7 |
| Groefbreedte (L) | 5.35 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 40x50.7x4.2 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | OMS-MRPR |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | OMS-MRPR |
| Logistiek | |
| Gewicht | 165.6 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE C104 / NBR |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.