| Item no. | 24307499 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 31 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | OMS-MR |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 44.45 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 59.55 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.3 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 5.9 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 82,9500 |
| 2+ | € 39,1248 |
| 5+ | € 22,6595 |
| 10+ | € 14,6307 |
| 20+ | € 10,0059 |
| 50+ | € 7,8054 |
| 100+ | € 6,4258 |
| 200+ | € 5,6942 |
| 500+ | € 5,2669 |
| 1000+ | € 5,0870 |
| Artikelnummer | 24307499 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 44.45 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 59.55 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.3 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 5.9 mm |
| Binnen diameter (d) | 44.45 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 5.5 |
| Energizer compound | NBR |
| Material grp enigiser element | NBR |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 5.5 mm |
| Productnaam | Merkel® Omegat-Seal set EW series OMS-MR |
| Radius van installatieruimte (R1) | 1.2 |
| Verpakking | Small Pack |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 44.45 |
| Breedte (H) | 6.3 |
| Buiten diameter (D) | 59.55 |
| Groefbreedte (L) | 7.55 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 44.45x59.55x6.3 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | OMS-MR |
| Identificatie | |
| Merk | Freudenberg |
| Model | OMS-MR |
| Logistiek | |
| Gewicht | 31 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE B602 / NBR |
| Materiaal Klasse | PTFE |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.