| Item no. | 24351654 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 2.511 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | OMS-MR |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 47 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 62.1 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.3 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 5.9 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 87,5500 |
| 2+ | € 41,3036 |
| 5+ | € 23,9283 |
| 10+ | € 15,4502 |
| 20+ | € 10,5659 |
| 50+ | € 8,2424 |
| 100+ | € 6,7855 |
| 200+ | € 6,0131 |
| 500+ | € 5,5619 |
| 1000+ | € 5,3719 |
| Artikelnummer | 24351654 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 47 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 62.1 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.3 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 5.9 mm |
| Binnen diameter (d) | 47 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 5.5 |
| Energizer compound | FKM |
| Material grp enigiser element | NBR |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 5.5 mm |
| Productnaam | Merkel® Omegat-Seal set EW series OMS-MR |
| Radius van installatieruimte (R1) | 1.2 |
| Verpakking | Small Pack |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 47 |
| Breedte (H) | 6.3 |
| Buiten diameter (D) | 62.1 |
| Groefbreedte (L) | 7.55 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 47x62.1x6.3 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | OMS-MR |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | OMS-MR |
| Logistiek | |
| Gewicht | 2.511 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE B602 / NBR |
| Materiaal Klasse | PTFE |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.