| Item no. | 24359766 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 2.823 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | TM20 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 480 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 520 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 32 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 29.1 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 512,2400 |
| 2+ | € 389,9948 |
| 5+ | € 316,5511 |
| 10+ | € 292,0008 |
| 20+ | € 279,7366 |
| 50+ | € 272,4288 |
| 100+ | € 269,9850 |
| 200+ | € 268,5004 |
| Artikelnummer | 24359766 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 480 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 520 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 32 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 29.1 mm |
| Binnen diameter (d) | 480 |
| Productnaam | Merkel® Rod-U-Cup series TM20 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 480 |
| Breedte (H) | 32 |
| Buiten diameter (D) | 520 |
| Groefbreedte (L) | 20 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 480x520x32 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | TM20 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | TM20 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 2.823 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 93 AU V167 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 93 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.