| Item no. | 49066449 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 470 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | TM20 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 540 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 560 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 16 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 14.6 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 594,8500 |
| 2+ | € 450,5020 |
| 5+ | € 363,7795 |
| 10+ | € 334,7219 |
| 20+ | € 320,2571 |
| 50+ | € 311,6337 |
| 100+ | € 308,7450 |
| 200+ | € 308,7450 |
| Artikelnummer | 49066449 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 540 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 560 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 16 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 14.6 mm |
| Binnen diameter (d) | 540 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 8 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 8 mm |
| Productnaam | Merkel® Rod-U-Cup series TM20 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 540 |
| Breedte (H) | 16 |
| Buiten diameter (D) | 560 |
| Groefbreedte (L) | 10 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 540x560x16 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | TM20 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | TM20 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 470 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 93 AU V167 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 93 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.