| Item no. | 40422053 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 4.801 Gram |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Design | LF300 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 55 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 65 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.3 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 5+ | € 15,1300 |
| 10+ | € 15,1340 |
| 20+ | € 10,1967 |
| 50+ | € 7,8173 |
| 100+ | € 6,1178 |
| 200+ | € 5,2681 |
| 500+ | € 4,8084 |
| 1000+ | € 4,3379 |
| 2500+ | € 3,8174 |
| 5000+ | € 3,5777 |
| Artikelnummer | 40422053 |
| Minimum verkoop per | 5 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 55 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 65 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.3 mm |
| Binnen diameter (d) | 55 |
| Productnaam | U-ring series LF300 |
| Verpakking | Industry Pack |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 55 |
| Breedte (H) | 8 |
| Buiten diameter (D) | 65 |
| Groefbreedte (L) | 5 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 55x65x8 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | LF300 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | LF300 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 4.801 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | FR |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 94 AU 925 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 5 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.