| Item no. | 24007510 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 3 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | S8 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 55 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 67 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 10.6 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 47,7800 |
| 2+ | € 47,7776 |
| 5+ | € 25,1493 |
| 10+ | € 25,1493 |
| 20+ | € 15,5927 |
| 50+ | € 10,5626 |
| 100+ | € 8,0478 |
| Artikelnummer | 24007510 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 55 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 67 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 10.6 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10 mm |
| Binnen diameter (d) | 55 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 3 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 3 mm |
| Productnaam | Merkel® Compact Seal series S8 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 55 |
| Breedte (H) | 10.6 |
| Buiten diameter (D) | 67 |
| Groefbreedte (L) | 6 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 55x67x10.6 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | S8 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | S8 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 3 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | XS |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 70 NBR B209 |
| Materiaal Klasse | NBR |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.