| Item no. | 40421633 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 7.741 Gram |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Design | NI300 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 63 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 73 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 12 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 5+ | € 16,0600 |
| 10+ | € 16,0565 |
| 20+ | € 10,8186 |
| 50+ | € 8,2944 |
| 100+ | € 6,4912 |
| 200+ | € 5,5897 |
| 500+ | € 5,1019 |
| 1000+ | € 4,6027 |
| 2500+ | € 4,0504 |
| 5000+ | € 3,7960 |
| Artikelnummer | 40421633 |
| Minimum verkoop per | 5 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 63 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 73 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 13 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 12 mm |
| Binnen diameter (d) | 63 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 4.5 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 4.5 mm |
| Productnaam | U-ring seal series NI300 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 63 |
| Breedte (H) | 13 |
| Buiten diameter (D) | 73 |
| Groefbreedte (L) | 5 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 63x73x13 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | NI300 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | NI300 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 7.741 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 94 AU 925 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 5 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.