| Item no. | 523166 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 30.201 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | LF300 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 68 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 78 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.3 mm |
| Materiaal | AU |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 182 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 21,6800 |
| 2+ | € 21,6840 |
| 5+ | € 15,1778 |
| 10+ | € 15,1778 |
| 20+ | € 10,8410 |
| 50+ | € 8,6730 |
| 100+ | € 7,3721 |
| 200+ | € 6,2879 |
| 500+ | € 5,6374 |
| 1000+ | € 5,2039 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 182 Stuks |
| Artikelnummer | 523166 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 68 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 78 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.3 mm |
| Binnen diameter (d) | 68 |
| Productnaam | U-ring series LF300 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 68 |
| Buiten diameter (D) | 78 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 68x78x8 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | LF300 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | LF300 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 30.201 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | FR |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 95 AU V142 |
| Materiaal Klasse | AU |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 95 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.