| Item no. | 49017738 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 8 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | OMS-MRPR |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 70 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 85.1 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.3 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 5.9 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 110,0700 |
| 2+ | € 58,1360 |
| 5+ | € 39,1976 |
| 10+ | € 29,1231 |
| 20+ | € 23,4510 |
| 50+ | € 19,7201 |
| 100+ | € 17,0348 |
| 200+ | € 16,0854 |
| 500+ | € 15,0805 |
| 1000+ | € 14,6553 |
| Artikelnummer | 49017738 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 70 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 85.1 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.3 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 5.9 mm |
| Binnen diameter (d) | 70 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 5.5 |
| Energizer compound | FKM |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 5.5 mm |
| Productnaam | Merkel® Omegat-S. set EW series OMS-MR-PR |
| Radius van installatieruimte (R1) | 1.2 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 70 |
| Breedte (H) | 6.3 |
| Buiten diameter (D) | 85.1 |
| Groefbreedte (L) | 7.55 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 70x85.1x6.3 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | OMS-MRPR |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | OMS-MRPR |
| Logistiek | |
| Gewicht | 8 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE C104 / NBR |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.