| Item no. | 24007558 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 12 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 70 mm |
| Design | S8 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 85 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12.2 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 11.5 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 53,8100 |
| 2+ | € 53,8148 |
| 5+ | € 29,0909 |
| 10+ | € 29,0909 |
| 20+ | € 18,0367 |
| 50+ | € 12,8001 |
| 100+ | € 10,1819 |
| Artikelnummer | 24007558 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 70 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 85 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12.2 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 11.5 mm |
| Binnen diameter (d) | 70 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 5 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 5 mm |
| Productnaam | Merkel® Compact Seal series S8 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 70 |
| Breedte (H) | 12.2 |
| Buiten diameter (D) | 85 |
| Groefbreedte (L) | 7.5 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 70x85x12.2 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | S8 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | S8 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 12 Gram |
| HS-code | 40169300 |
| Land van herkomst | XS |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 70 NBR B209 |
| Materiaal Klasse | NBR |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.