| Item no. | 98773 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 4 Gram |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Design | TFMI |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 75 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 87.2 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 7.5 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.3 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 5+ | € 70,0800 |
| 10+ | € 70,0804 |
| 20+ | € 50,0573 |
| 50+ | € 37,0425 |
| 100+ | € 32,0368 |
| 200+ | € 27,0311 |
| 500+ | € 24,0276 |
| 1000+ | € 22,0253 |
| Artikelnummer | 98773 |
| Minimum verkoop per | 5 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 75 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 87.2 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 7.5 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.3 mm |
| Binnen diameter (d) | 75 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 7.5 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 7.5 mm |
| Productnaam | COMPACT seal set series TFMI |
| Radius van installatieruimte (R1) | 0.8 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 75 |
| Breedte (H) | 7.5 |
| Buiten diameter (D) | 87.2 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 75x87.2x7.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | TFMI |
| Identificatie | |
| Merk | Freudenberg |
| Model | TFMI |
| Logistiek | |
| Gewicht | 4 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE 177023 / 72 NBR 872 |
| Materiaal Klasse | PTFE |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 5 |
| Verpakkingseenheid | 5 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.