| Item no. | 49018476 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 24 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | OMS-MRPR |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 75 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 90.1 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.3 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 5.9 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 10 | Op werkdagen voor 12:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 116,5900 |
| 2+ | € 61,5940 |
| 5+ | € 41,5335 |
| 10+ | € 30,8579 |
| 20+ | € 24,8472 |
| 50+ | € 20,8942 |
| 100+ | € 18,0489 |
| 200+ | € 17,0429 |
| 500+ | € 15,9783 |
| 1000+ | € 15,5279 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 10 Stuks |
| Artikelnummer | 49018476 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 75 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 90.1 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.3 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 5.9 mm |
| Binnen diameter (d) | 75 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 5.5 |
| Energizer compound | NBR |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 5.5 mm |
| Productnaam | Merkel® Omegat-S. set EW series OMS-MR-PR |
| Radius van installatieruimte (R1) | 1.2 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 75 |
| Breedte (H) | 6.3 |
| Buiten diameter (D) | 90.1 |
| Groefbreedte (L) | 7.55 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 75x90.1x6.3 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | OMS-MRPR |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | OMS-MRPR |
| Logistiek | |
| Gewicht | 24 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE C104 / NBR |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.