| Item no. | 21446 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 24.64 Gram |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 75 mm |
| Design | NI300 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 90 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 11 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 50+ | € 10,0300 |
| 100+ | € 8,5270 |
| 200+ | € 7,2731 |
| 500+ | € 6,5893 |
| 1000+ | € 6,1458 |
| Artikelnummer | 21446 |
| Minimum verkoop per | 50 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 75 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 90 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 11 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 10 mm |
| Binnen diameter (d) | 75 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 5.5 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 5.5 mm |
| Productnaam | U-ring seal series NI300 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 75 |
| Breedte (H) | 11 |
| Buiten diameter (D) | 90 |
| Groefbreedte (L) | 7.5 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 75x90x11 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | NI300 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | NI300 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 24.64 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | FR |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 94 AU 925 |
| Materiaal Klasse | AU |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 50 |
| Verpakkingseenheid | 50 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.