| Item no. | 49024459 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 12.671 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | LF300 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 77 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 87 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.3 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 33,3300 |
| 2+ | € 33,3424 |
| 5+ | € 23,3397 |
| 10+ | € 23,3407 |
| 20+ | € 16,6712 |
| 50+ | € 13,3372 |
| 100+ | € 11,3365 |
| 200+ | € 9,6694 |
| 500+ | € 8,6691 |
| 1000+ | € 8,0023 |
| Artikelnummer | 49024459 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 77 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 87 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.3 mm |
| Binnen diameter (d) | 77 |
| Productnaam | U-ring series LF300 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 77 |
| Breedte (H) | 8 |
| Buiten diameter (D) | 87 |
| Groefbreedte (L) | 5 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 77x87x8 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | LF300 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | LF300 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 12.671 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 92 AU 21100 |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 92 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.