| Item no. | 530062 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 2.19 Gram |
| Verpakkingseenheid | 200 |
| Design | LF300 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 80 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 90 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.3 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 200+ | € 7,6200 |
| 500+ | € 6,9004 |
| 1000+ | € 6,4360 |
| Artikelnummer | 530062 |
| Minimum verkoop per | 200 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 80 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 90 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 8 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 7.3 mm |
| Binnen diameter (d) | 80 |
| Productnaam | U-ring series LF300 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 80 |
| Breedte (H) | 8 |
| Buiten diameter (D) | 90 |
| Groefbreedte (L) | 5 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 80x90x8 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | LF300 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | LF300 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 2.19 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 94 AU 925 |
| Materiaal Klasse | AU |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 200 |
| Verpakkingseenheid | 200 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.