| Item no. | 49016403 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 10 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | OMS-MRPR |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 80 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 95.1 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.3 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 5.9 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 91,0500 |
| 2+ | € 48,1208 |
| 5+ | € 32,4438 |
| 10+ | € 24,1062 |
| 20+ | € 19,4100 |
| 50+ | € 16,3220 |
| 100+ | € 14,0994 |
| 200+ | € 13,3136 |
| 500+ | € 12,4819 |
| 1000+ | € 12,1299 |
| Artikelnummer | 49016403 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 80 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 95.1 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 6.3 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 5.9 mm |
| Binnen diameter (d) | 80 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 5.5 |
| Energizer compound | NBR |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 5.5 mm |
| Productnaam | Merkel® Omegat-S. set EW series OMS-MR-PR |
| Radius van installatieruimte (R1) | 1.2 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 80 |
| Breedte (H) | 6.3 |
| Buiten diameter (D) | 95.1 |
| Groefbreedte (L) | 7.55 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 80x95.1x6.3 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | OMS-MRPR |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | OMS-MRPR |
| Logistiek | |
| Gewicht | 10 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE GM201 / NBR |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.