| Item no. | 329399 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 2.4 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 85 mm |
| Design | KI310 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 93 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 7.5 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 6.5 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 30,1700 |
| 2+ | € 30,1756 |
| 5+ | € 21,1183 |
| 10+ | € 21,1193 |
| 20+ | € 15,0852 |
| 50+ | € 12,0682 |
| 100+ | € 10,2579 |
| 200+ | € 8,7495 |
| 500+ | € 7,8443 |
| 1000+ | € 7,2409 |
| Artikelnummer | 329399 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 85 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 93 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 7.5 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 6.5 mm |
| Binnen diameter (d) | 85 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 3.5 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 3.5 mm |
| Productnaam | COMPACT seal set series KI310 |
| Verpakking | Industry Pack |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 85 |
| Breedte (H) | 7.5 |
| Buiten diameter (D) | 93 |
| Groefbreedte (L) | 4 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 85x93x7.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | KI310 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | KI310 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 2.4 Gram |
| HS-code | 84129040 |
| Land van herkomst | FR |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 94 AU 925 |
| Materiaal Klasse | AU |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.