| Item no. | 24224755 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 4.001 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | OMS-S |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 860 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 900 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 20 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 18.7 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 3.385,8100 |
| 2+ | € 2.393,5444 |
| 5+ | € 2.130,7603 |
| 10+ | € 1.838,9249 |
| 20+ | € 1.627,4492 |
| 50+ | € 1.441,7174 |
| 100+ | € 1.345,3579 |
| 200+ | € 1.319,0612 |
| Artikelnummer | 24224755 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 860 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 900 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 20 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 18.7 mm |
| Binnen diameter (d) | 860 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 12 |
| Energizer compound | NBR |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 12 mm |
| Productnaam | Merkel® Omegat-Seal set EW series OMS-S |
| Radius van installatieruimte (R1) | 1.2 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 860 |
| Breedte (H) | 20 |
| Buiten diameter (D) | 900 |
| Groefbreedte (L) | 20 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 860x900x20 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | OMS-S |
| Identificatie | |
| Merk | Freudenberg |
| Model | OMS-S |
| Logistiek | |
| Gewicht | 4.001 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE GM201 / NBR |
| Materiaal Klasse | PTFE |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.