| Item no. | 49071050 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 34.95 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | OMS-S |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 890 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 930 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 20 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 18.7 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 4.908,3600 |
| 2+ | € 3.469,8664 |
| 5+ | € 3.088,9123 |
| 10+ | € 2.665,8435 |
| 20+ | € 2.359,2717 |
| 50+ | € 2.090,0217 |
| 100+ | € 1.950,3312 |
| 200+ | € 1.912,2096 |
| Artikelnummer | 49071050 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 890 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 930 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 20 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 18.7 mm |
| Binnen diameter (d) | 890 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 12 |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 12 mm |
| Productnaam | Merkel® Omegat-Seal set EW series OMS-S |
| Radius van installatieruimte (R1) | 1.2 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 890 |
| Breedte (H) | 20 |
| Buiten diameter (D) | 930 |
| Groefbreedte (L) | 20 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 890x930x20 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | OMS-S |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | OMS-S |
| Logistiek | |
| Gewicht | 34.95 Gram |
| HS-code | 39269097 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE GM201 / FKM |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.