| Item no. | 21255 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 33.72 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 8 mm |
| Design | NI300 |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 18 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 8 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 12,7400 |
| 2+ | € 12,7452 |
| 5+ | € 11,4733 |
| 10+ | € 11,4712 |
| 20+ | € 7,6482 |
| 50+ | € 5,8636 |
| 100+ | € 4,5889 |
| 200+ | € 3,9516 |
| 500+ | € 3,5691 |
| 1000+ | € 3,1868 |
| 2500+ | € 2,8042 |
| 5000+ | € 2,5493 |
| Artikelnummer | 21255 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 8 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 18 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 8 mm |
| Binnen diameter (d) | 8 |
| Productnaam | U-ring seal series NI300 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 8 |
| Buiten diameter (D) | 18 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 8x18x9 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | NI300 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | NI300 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 33.72 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 94 AU 925 |
| Materiaal Klasse | AU |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.