| Item no. | 24096139 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | PTFE |
| Gewicht | 14 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | OMS-S |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 90 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 110 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 10 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 9.4 mm |
| Materiaal | PTFE |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 163,6300 |
| 2+ | € 86,4344 |
| 5+ | € 58,2816 |
| 10+ | € 43,3014 |
| 20+ | € 34,8660 |
| 50+ | € 29,3195 |
| 100+ | € 25,3271 |
| 200+ | € 23,9155 |
| 500+ | € 22,4216 |
| 1000+ | € 21,7893 |
| Artikelnummer | 24096139 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 90 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 110 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 10 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 9.4 mm |
| Binnen diameter (d) | 90 |
| Breedte van aanloop afschuining (C) | 7.5 |
| Energizer compound | NBR |
| NIEUW - Inloopafschuining (C) | 7.5 mm |
| Productnaam | Merkel® Omegat-Seal set EW series OMS-S |
| Radius van installatieruimte (R1) | 0.4 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 90 |
| Breedte (H) | 10 |
| Buiten diameter (D) | 110 |
| Groefbreedte (L) | 10 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 90x110x10 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | OMS-S |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | OMS-S |
| Logistiek | |
| Gewicht | 14 Gram |
| HS-code | 84849000 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | PTFE |
| Compound | PTFE GM201 / NBR |
| Materiaal Klasse | PTFE |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.