| Item no. | 325764 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 41 Gram |
| Verpakkingseenheid | 20 |
| Design | KI310 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 90 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 98 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 8 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 20+ | € 16,5500 |
| 50+ | € 13,2386 |
| 100+ | € 11,2528 |
| 200+ | € 9,5980 |
| 500+ | € 8,6050 |
| 1000+ | € 7,9432 |
| Artikelnummer | 325764 |
| Minimum verkoop per | 20 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 90 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 98 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 9 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 8 mm |
| Binnen diameter (d) | 90 |
| Breedte van aanloop afschuining | 3.5 |
| Productnaam | COMPACT seal set series KI310 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 90 |
| Breedte (H) | 9 |
| Buiten diameter (D) | 98 |
| Groefbreedte (L) | 4 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 90x98x9 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | KI310 |
| Identificatie | |
| Merk | Freudenberg |
| Model | KI310 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 41 Gram |
| HS-code | 84129040 |
| Land van herkomst | DE |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 94 AU 925 |
| Materiaal Klasse | AU |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 20 |
| Verpakkingseenheid | 20 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.