| Item no. | 24293388 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | AU |
| Gewicht | 119 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | T22 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 92 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 107 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12.5 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 11.4 mm |
| Materiaal | AU |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 38,9400 |
| 2+ | € 38,9480 |
| 5+ | € 27,2626 |
| 10+ | € 27,2636 |
| 20+ | € 19,4735 |
| 50+ | € 15,5790 |
| 100+ | € 13,2421 |
| 200+ | € 11,2948 |
| 500+ | € 10,1263 |
| 1000+ | € 9,3474 |
| Artikelnummer | 24293388 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 92 mm |
| NIEUW - Buitendiameter (D) | 107 mm |
| NIEUW - Groefbreedte (L) | 12.5 mm |
| NIEUW - Breedte (H) | 11.4 mm |
| Binnen diameter (d) | 92 |
| Productnaam | Merkel® Rod-U-Cup series T22 |
| Afmeting | |
| Binnen diameter (d) | 92 |
| Breedte (H) | 12.5 |
| Buiten diameter (D) | 107 |
| Groefbreedte (L) | 7.5 |
| Afmetingen | |
| Afmetingen | 92x107x12.5 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | T22 |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | T22 |
| Logistiek | |
| Gewicht | 119 Gram |
| HS-code | 84129080 |
| Land van herkomst | FR |
| Materiaal | |
| Materiaal | AU |
| Compound | 95 AU V142 |
| Materiaal Klasse | AU |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 95 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Hydraulische Stangafdichtingen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.