| Item no. | 435479 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | NBR |
| Gewicht | 7 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | CAMC |
| NIEUW - Aansluit Ø 1 (A1) | 22 mm |
| NIEUW - Aansluit Ø 2 (A2) | 22 mm |
| NIEUW - Hoogte (H) | 40 mm |
| Materiaal | NBR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 23,9000 |
| 2+ | € 23,8992 |
| 5+ | € 17,7029 |
| 10+ | € 17,7029 |
| 20+ | € 13,2112 |
| 50+ | € 10,1307 |
| 100+ | € 9,1035 |
| 200+ | € 8,5902 |
| 500+ | € 7,5274 |
| 1000+ | € 7,1679 |
| 2500+ | € 6,9524 |
| Artikelnummer | 435479 |
| NIEUW - Aansluit Ø 1 (A1) | 22 mm |
| NIEUW - Aansluit Ø 2 (A2) | 22 mm |
| NIEUW - Hoogte (H) | 40 mm |
| Gecomprimeerde lengte (Lmin) | 33 |
| Max Buiten Diameter (Da) | 44 |
| Min Binnen Diameter (Di) | 22 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 22 mm |
| NIEUW - Gereedschapsnummer (Nr.) | V6-00085 |
| NIEUW - Ingeschoven lengte (Hmin) | 33 mm |
| NIEUW - Max. buitendiameter (Dmax) | 44 mm |
| NIEUW - Uitgeschoven lengte (Hmax) | 45 mm |
| NIEUW - Wanddikte (t) | 1.25 mm |
| Productnaam | Rubber Bellow CAMC |
| Toolnumber (Engraved) | V6-00085 |
| Uitgerekte Lengte (Lmax) | 45 |
| Wanddikte | 1.25 |
| Afmetingen | |
| Aansluiting ø1 (D1) | 22 |
| Aansluiting ø2 (D2) | 22 |
| Afmetingen | 22x22x40 |
| Breedte (H) | 40 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | CAMC |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | CASC |
| Logistiek | |
| Gewicht | 7 Gram |
| HS-code | 40169997 |
| Land van herkomst | PL |
| Materiaal | |
| Materiaal | NBR |
| Compound | 45 NBR 670 |
| Materiaal Klasse | NBR |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 45 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Balgen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.