| Item no. | 325185 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | CR |
| Gewicht | 611 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | CAMC |
| NIEUW - Aansluit Ø 1 (A1) | 180 mm |
| NIEUW - Aansluit Ø 2 (A2) | 180 mm |
| NIEUW - Hoogte (H) | 175 mm |
| Materiaal | CR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 195,9000 |
| 2+ | € 195,9048 |
| 5+ | € 119,6250 |
| 10+ | € 119,6250 |
| 20+ | € 93,6188 |
| 50+ | € 83,0286 |
| 100+ | € 75,4716 |
| 200+ | € 70,2183 |
| 500+ | € 67,0662 |
| 1000+ | € 65,3896 |
| 2500+ | € 63,7548 |
| Artikelnummer | 325185 |
| NIEUW - Aansluit Ø 1 (A1) | 180 mm |
| NIEUW - Aansluit Ø 2 (A2) | 180 mm |
| NIEUW - Hoogte (H) | 175 mm |
| Gecomprimeerde lengte (Lmin) | 70 |
| Max Buiten Diameter (Da) | 220 |
| Min Binnen Diameter (Di) | 180 |
| NIEUW - Aantal vouwen | 13 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 180 mm |
| NIEUW - Gereedschapsnummer (Nr.) | V6-00345 |
| NIEUW - Ingeschoven lengte (Hmin) | 70 mm |
| NIEUW - Max. buitendiameter (Dmax) | 220 mm |
| NIEUW - Uitgeschoven lengte (Hmax) | 240 mm |
| NIEUW - Wanddikte (t) | 2.5 mm |
| Productnaam | Rubber Bellow CAMC |
| Toolnumber (Engraved) | V6-00345 |
| Uitgerekte Lengte (Lmax) | 240 |
| Wanddikte | 2.5 |
| Afmetingen | |
| Aansluiting ø1 (D1) | 180 |
| Aansluiting ø2 (D2) | 180 |
| Afmetingen | 180x180x175 |
| Breedte (H) | 175 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | CAMC |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | CAMC |
| Logistiek | |
| Gewicht | 611 Gram |
| HS-code | 40169997 |
| Land van herkomst | PL |
| Materiaal | |
| Materiaal | CR |
| Compound | 50 CR 879 |
| Materiaal Klasse | CR |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 50 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Balgen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.