| Item no. | 1065 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | CR |
| Gewicht | 186 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | CAMC |
| NIEUW - Aansluit Ø 1 (A1) | 113 mm |
| NIEUW - Aansluit Ø 2 (A2) | 148 mm |
| NIEUW - Hoogte (H) | 80 mm |
| Materiaal | CR |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 76 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 102,6700 |
| 2+ | € 102,6688 |
| 5+ | € 85,5545 |
| 10+ | € 85,5556 |
| 20+ | € 74,3959 |
| 50+ | € 66,8244 |
| 100+ | € 61,3069 |
| 200+ | € 56,3027 |
| 500+ | € 50,7336 |
| 1000+ | € 45,8840 |
| 2500+ | € 41,1775 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 76 Stuks |
| Artikelnummer | 1065 |
| NIEUW - Aansluit Ø 1 (A1) | 113 mm |
| NIEUW - Aansluit Ø 2 (A2) | 148 mm |
| NIEUW - Hoogte (H) | 80 mm |
| Gecomprimeerde lengte (Lmin) | 15 |
| Max Buiten Diameter (Da) | 180 |
| Min Binnen Diameter (Di) | 140 |
| NIEUW - Aantal vouwen | 2 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 140 mm |
| NIEUW - Gereedschapsnummer (Nr.) | V6-00443 |
| NIEUW - Ingeschoven lengte (Hmin) | 15 mm |
| NIEUW - Max. buitendiameter (Dmax) | 180 mm |
| NIEUW - Uitgeschoven lengte (Hmax) | 55 mm |
| NIEUW - Wanddikte (t) | 2 mm |
| Productnaam | Rubber Bellow CAMC |
| Toolnumber (Engraved) | V6-00443 |
| Uitgerekte Lengte (Lmax) | 55 |
| Wanddikte | 2 |
| Afmetingen | |
| Aansluiting ø1 (D1) | 113 |
| Aansluiting ø2 (D2) | 148 |
| Afmetingen | 113x148x80 |
| Breedte (H) | 80 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | CAMC |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | CAMC |
| Logistiek | |
| Gewicht | 186 Gram |
| HS-code | 40169997 |
| Land van herkomst | PL |
| Materiaal | |
| Materiaal | CR |
| Compound | 53 CR 858 |
| Materiaal Klasse | CR |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 53 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Balgen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.