| Item no. | 435481 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | CR |
| Gewicht | 15 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | CAMC |
| NIEUW - Aansluit Ø 1 (A1) | 23 mm |
| NIEUW - Aansluit Ø 2 (A2) | 23 mm |
| NIEUW - Hoogte (H) | 48 mm |
| Materiaal | CR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 9,0300 |
| 2+ | € 9,0220 |
| 5+ | € 8,7069 |
| 10+ | € 8,7079 |
| 20+ | € 8,4026 |
| 50+ | € 8,1088 |
| 100+ | € 8,1088 |
| 200+ | € 7,8249 |
| 500+ | € 7,5512 |
| 1000+ | € 7,2865 |
| 2500+ | € 7,0317 |
| Artikelnummer | 435481 |
| NIEUW - Aansluit Ø 1 (A1) | 23 mm |
| NIEUW - Aansluit Ø 2 (A2) | 23 mm |
| NIEUW - Hoogte (H) | 48 mm |
| Gecomprimeerde lengte (Lmin) | 15 |
| Max Buiten Diameter (Da) | 40 |
| Min Binnen Diameter (Di) | 29 |
| NIEUW - Aantal vouwen | 6 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 29 mm |
| NIEUW - Gereedschapsnummer (Nr.) | V6-00773 |
| NIEUW - Ingeschoven lengte (Hmin) | 15 mm |
| NIEUW - Max. buitendiameter (Dmax) | 40 mm |
| NIEUW - Uitgeschoven lengte (Hmax) | 60 mm |
| NIEUW - Wanddikte (t) | 1 mm |
| Productnaam | Rubber Bellow CAMC |
| Toolnumber (Engraved) | V6-00773 |
| Uitgerekte Lengte (Lmax) | 60 |
| Wanddikte | 1 |
| Afmetingen | |
| Aansluiting ø1 (D1) | 23 |
| Aansluiting ø2 (D2) | 23 |
| Afmetingen | 23x23x48 |
| Breedte (H) | 48 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | CAMC |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | CAMC |
| Logistiek | |
| Gewicht | 15 Gram |
| HS-code | 40169997 |
| Land van herkomst | PL |
| Materiaal | |
| Materiaal | CR |
| Compound | 42 CR 764 |
| Materiaal Klasse | CR |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 42 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Balgen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.