| Item no. | 355702 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | CR |
| Gewicht | 72.5 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | CAMC |
| NIEUW - Aansluit Ø 1 (A1) | 30 mm |
| NIEUW - Aansluit Ø 2 (A2) | 60 mm |
| NIEUW - Hoogte (H) | 100 mm |
| Materiaal | CR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 66,4700 |
| 2+ | € 66,4612 |
| 5+ | € 55,3863 |
| 10+ | € 55,3852 |
| 20+ | € 46,9368 |
| 50+ | € 40,7129 |
| 100+ | € 36,5421 |
| 200+ | € 32,4574 |
| 500+ | € 28,2359 |
| 1000+ | € 24,7329 |
| 2500+ | € 21,3739 |
| Artikelnummer | 355702 |
| NIEUW - Aansluit Ø 1 (A1) | 30 mm |
| NIEUW - Aansluit Ø 2 (A2) | 60 mm |
| NIEUW - Hoogte (H) | 100 mm |
| Gecomprimeerde lengte (Lmin) | 18 |
| Max Buiten Diameter (Da) | 90 |
| Min Binnen Diameter (Di) | 56 |
| NIEUW - Aantal vouwen | 4 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 56 mm |
| NIEUW - Gereedschapsnummer (Nr.) | V6-00827 |
| NIEUW - Ingeschoven lengte (Hmin) | 18 mm |
| NIEUW - Max. buitendiameter (Dmax) | 90 mm |
| NIEUW - Uitgeschoven lengte (Hmax) | 105 mm |
| NIEUW - Wanddikte (t) | 1.5 mm |
| Productnaam | Rubber Bellow CAMC |
| Toolnumber (Engraved) | V6-00827 |
| Uitgerekte Lengte (Lmax) | 105 |
| Wanddikte | 1.5 |
| Afmetingen | |
| Aansluiting ø1 (D1) | 30 |
| Aansluiting ø2 (D2) | 60 |
| Afmetingen | 30x60x100 |
| Breedte (H) | 100 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | CAMC |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | CAMC |
| Logistiek | |
| Gewicht | 72.5 Gram |
| HS-code | 40169997 |
| Land van herkomst | PL |
| Materiaal | |
| Materiaal | CR |
| Compound | 42 CR 764 |
| Materiaal Klasse | CR |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 42 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Balgen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.