| Item no. | 454488 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | CR |
| Gewicht | 76.5 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | CAMC |
| NIEUW - Aansluit Ø 1 (A1) | 29 mm |
| NIEUW - Aansluit Ø 2 (A2) | 67 mm |
| NIEUW - Hoogte (H) | 83 mm |
| Materiaal | CR |
| Voorraad | Levertijd |
|---|---|
| 5 | Op werkdagen voor 12:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| 664 | Levertijd 3 - 5 - Dag(en) |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 50,7300 |
| 2+ | € 50,7312 |
| 5+ | € 38,0474 |
| 10+ | € 38,0474 |
| 20+ | € 30,4377 |
| 50+ | € 19,4802 |
| 100+ | € 19,4802 |
| 200+ | € 10,8145 |
| 500+ | € 9,7314 |
| 1000+ | € 9,1900 |
| 2500+ | € 8,8650 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 669 Stuks |
| Artikelnummer | 454488 |
| NIEUW - Aansluit Ø 1 (A1) | 29 mm |
| NIEUW - Aansluit Ø 2 (A2) | 67 mm |
| NIEUW - Hoogte (H) | 83 mm |
| Gecomprimeerde lengte (Lmin) | 20 |
| Max Buiten Diameter (Da) | 84 |
| Min Binnen Diameter (Di) | 35 |
| NIEUW - Aantal vouwen | 2 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 35 mm |
| NIEUW - Gereedschapsnummer (Nr.) | V6-01023 |
| NIEUW - Ingeschoven lengte (Hmin) | 20 mm |
| NIEUW - Max. buitendiameter (Dmax) | 84 mm |
| NIEUW - Uitgeschoven lengte (Hmax) | 65 mm |
| NIEUW - Wanddikte (t) | 2 mm |
| Productnaam | Rubber Bellow CAMC |
| Toolnumber (Engraved) | V6-01023 |
| Uitgerekte Lengte (Lmax) | 65 |
| Wanddikte | 2 |
| Afmetingen | |
| Aansluiting ø1 (D1) | 29 |
| Aansluiting ø2 (D2) | 67 |
| Afmetingen | 29x67x83 |
| Breedte (H) | 83 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | CAMC |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | CAMC |
| Logistiek | |
| Gewicht | 76.5 Gram |
| HS-code | 40169997 |
| Land van herkomst | PL |
| Materiaal | |
| Materiaal | CR |
| Compound | 42 CR 764 |
| Materiaal Klasse | CR |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 42 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Balgen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.