| Item no. | 454240 |
| Merk | Freudenberg |
| Materiaal | CR |
| Gewicht | 169 Gram |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Design | CAMC |
| NIEUW - Aansluit Ø 1 (A1) | 94 mm |
| NIEUW - Aansluit Ø 2 (A2) | 98 mm |
| NIEUW - Hoogte (H) | 160 mm |
| Materiaal | CR |
| Aantal per PC |
Per stuk |
|---|---|
| 1+ | € 40,1500 |
| 2+ | € 40,1596 |
| 5+ | € 37,2902 |
| 10+ | € 37,2892 |
| 20+ | € 34,4209 |
| 50+ | € 27,5355 |
| 100+ | € 27,5354 |
| 200+ | € 25,7126 |
| 500+ | € 23,4069 |
| 1000+ | € 22,6136 |
| 2500+ | € 21,9355 |
| Artikelnummer | 454240 |
| NIEUW - Aansluit Ø 1 (A1) | 94 mm |
| NIEUW - Aansluit Ø 2 (A2) | 98 mm |
| NIEUW - Hoogte (H) | 160 mm |
| Gecomprimeerde lengte (Lmin) | 20 |
| Max Buiten Diameter (Da) | 140 |
| Min Binnen Diameter (Di) | 104 |
| NIEUW - Aantal vouwen | 6 |
| NIEUW - Binnendiameter (d) | 104 mm |
| NIEUW - Gereedschapsnummer (Nr.) | V6-01140 |
| NIEUW - Ingeschoven lengte (Hmin) | 20 mm |
| NIEUW - Max. buitendiameter (Dmax) | 140 mm |
| NIEUW - Uitgeschoven lengte (Hmax) | 180 mm |
| NIEUW - Wanddikte (t) | 1 mm |
| Productnaam | Rubber Bellow CAMC |
| Toolnumber (Engraved) | V6-01140 |
| Uitgerekte Lengte (Lmax) | 180 |
| Wanddikte | 1 |
| Afmetingen | |
| Aansluiting ø1 (D1) | 94 |
| Aansluiting ø2 (D2) | 98 |
| Afmetingen | 94x98x160 |
| Breedte (H) | 160 |
| Algemeen | |
| Eenheid | pcs |
| Constructie | |
| Design | CAMC |
| Identificatie | |
| Catalogus item | Yes |
| Merk | Freudenberg |
| Model | CAMC |
| Logistiek | |
| Gewicht | 169 Gram |
| HS-code | 40169997 |
| Land van herkomst | PL |
| Materiaal | |
| Materiaal | CR |
| Compound | 42 CR 764 |
| Materiaal Klasse | CR |
| Technische specificaties | |
| Hardheid | 42 Shore A |
| Verpakking | |
| Verpakkings omschrijving | 1 |
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Komt ook voor in | |
| Balgen | |
Alle velden gemarkeerd met een * zijn verplicht.