| Item no. | 67110318 |
| Brand | Dichtomatik |
| Material | PTFE |
| net weight | 0.392 Gram |
| Packaging Unit | 1 |
| Design | RPORI32 |
| NEW - Inner diameter (d) | 15 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 19.9 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 2.2 mm |
| Material | PTFE |
| Stock | Delivery time |
|---|---|
| 183 | Shipped in 3 - 5 - Day(s) |
| Quantity per PC |
Per piece |
|---|---|
| 1+ | € 10,0000 |
| 2+ | € 6,9000 |
| 5+ | € 5,5600 |
| 10+ | € 5,5600 |
| 20+ | € 4,6710 |
| 50+ | € 4,3160 |
| 100+ | € 40,4880 |
| In stock | Yes, 183 pcs |
| Article number | 67110318 |
| NEW - Inner diameter (d) | 15 mm |
| NEW - Outer diameter (D) | 19.9 mm |
| NEW - Installation space width (L) | 2.2 mm |
| Design | |
| Design | RPORI32 |
| Dimensions | |
| Dimensions | 15x19.9x2.2 |
| General | |
| Unit | PCE |
| Identification | |
| Brand | Dichtomatik |
| Catalog item | Yes |
| Logistics | |
| country of origin | DK |
| HS-code | 84849000 |
| net weight | 0.392 Gram |
| Material | |
| Material | PTFE |
| Compound | PTFE PT009809 |
| Packaging | |
| Packaging description | 1 |
| Packaging Unit | 1 |
| Size | |
| Inner diameter (D) | 15 |
| Outer diameter (D) | 19.9 |
| Width (b) | 2.2 |
| Also found under | |
| Hydraulic Rod Seals Dichtomatik | |
All items marked with a * are required.